Solarium wpływ na naszą skórę

Promieniowania UV (na powierzchni Ziemi dociera promieniowanie UV 98%) światła widzialnego, co jest najbliżej najczęściej prowincji , która jest najmniej niebezpieczna dla twojego zdrowia. To światło ma korzystny wpływ na organizm, przyczynia się do powstawania tkanki kostnej i edukacja pigmentu (tan). Brak krzywicy nazywają wady rozwojowe kości, spowodowane.

 

Promieniowania UV a wartości dla zdrowia

UV-B uv (na powierzchni Ziemi dociera promieniowanie UV 2%) o wysokiej energii promieniowania, które są szkodliwe dla zdrowia, niebezpieczne promieniowanie. W normalnych okolicznościach, pochłania warstwę ozonową Ziemi. Jeśli w dużych ilościach dostać się do ciała, aby spalić nowotworowych zmian może spowodować uszkodzenie skóry i oczu, i też odporność słabnie. UV-C promieniowanie jest najsilniejsze, najbardziej szkodliwe i najbardziej niebezpieczne promieniowanie, ale, na szczęście, warstwa ozonowa w pełni filtrowane.

To się nazywa “wskaźnik UV”, i od Słońca na powierzchnię ziemi przed promieniowaniem uv maksymalnej oceny. Wskaźnik ten, który national Weather service produkuje ponad dokładny tan zagrożenia, niż prognoza temperatury. Indeks UV może pomóc wyraźnie i łatwo określić promieniowania ultrafioletowego siła, i go prawidłowo, należy podjąć środki ostrożności przy okazji też otwarte. Wartości indeksu UV od zera w skali od 1 do 10. Im większa wartość indeksu, tym większe prawdopodobieństwo, że promieniowanie UV powoduje, że coraz mniej czasu, aby rozwijać się na skórze lub urazu oka, uszkodzenia. W Europie, Latem na indeks zwykle nie przekracza ośmiu, ale może być wyższe, szczególnie w nadmorskich kurortach. Indeks UV w wielu krajach, codziennie prognoza pogody, jako część komunikacji.

Naturalny kolor naszą nazwę melaniny określony. Kwota ta przekazywana cechy są określane. UV oddziałuje na skórę w głębi, zwane melanocyty, komórki w procesie uruchamiania, w trakcie których odbywa się więcej melaniny. Tan ukształtowanego melaniny w skórze jest przyczyną. UV-w tym samym czasie, górna, grubość skóry proces powoduje. Jest to naturalną ochronę skóry przed promieniowaniem UV przeciw słoneczny, aby uniknąć. Ludzie reagują różnie na promieniowanie uv. Czarni szybciej produkować więcej melaniny, podczas gdy bardzo jasnej karnacji ludzi na skórze bardzo mało melaniny może zawierać ci ludzie nie słońce, nie w solarium nie загораю.Naturalny opalać się zbyt wiele, można łatwo uzyskać . Możliwości skóry do regeneracji, ale jeśli zbyt często używamy, przeciążenie, skóry mogą być uszkodzone.

 

Produkcja witaminy D podczas opalania

Witamina D jest niezbędna dla dobrego zdrowia. Większość europejskich jest zbyt mało witaminy D, zwłaszcza w miesiącach zimowych, ponieważ w tym przypadku słońce, brakuje ultrafioletowy światło jest włączone. Badania medyczne udowodniły światu, że witamina D, która odgrywa ważną rolę w profilaktyce:na poziomie komórkowym: piersi, jelita grubego i gruczołu krokowego,kości na poziomie: osteoporozy, osteomalacji i złamania szyjki kości udowej, organy na poziomie: wysokie ciśnienie krwi, nadciśnienie i choroby serca;psychiczny poziom: ogród, premenstrual syndrome, PMS, depresja i ogólne poczucie źle;choroby: stwardnienie rozsiane, 1. Typ I cukrzycę i reumatoidalne zapalenie stawów; problemy ze skórą, na przykład: problemów z zasilaniem;

Światło słoneczne w witamina D jest najbardziej naturalnym i najbardziej skutecznym źródłem, Medycznych i naukowych kręgach znanym faktem jest, że naturalny stan człowieka, witamina D-90% przez skórę, i na słońce. Człowiek jest “przeznaczony” tylko na 10 % ci jeść, tak, że światło słoneczne jest niezbędne dla nas, że niezbędne witaminy D w produktach.

Obecnie większość sztucznym świetle, żyjesz swoim życiem, a nie angażować się w słońce, które nasi przodkowie wystarczy, aby cieszyć się na świeżym powietrzu, praca podczas kursu. To nie sprzyja optymalny poziom witaminy D w celu utrzymania i witaminy D w sklepach, wybudowanych do słońca w skąpe miesiącach zimowych kontynuować. Zmienił się styl życia, bo większość z nas ma niewystarczające poziomy witaminy D, nawet w miesiącach wiosennych i letnich, nie mówiąc już o zimowych . Więc radzę ci przyznają witaminy D specjaliści co najmniej dwa razy w tygodniu w ciągu rozsądnego opalania, leżaki.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *