Solarium: działa szkodliwie lub jest nieszkodliwe?

Do opalania, leżaki i dobra rzecz, nie tylko piękna brązowa skóra jest bardziej smukły, aby pokazać nam, i mięśnie nasze chwile, ale i organizmu witaminy D musi. Jeśli nauczysz się to robić, nie tylko piękna, mody, możemy, ale nasz organizm, w tym i zdrowie naszej skóry też megőrízhetjük w dłuższej perspektywie.

 

Wpływ promieniowania ultrafioletowego

Światło ultrafioletowe powoduje barwnika skóry (melaniny) produkcji.Światło ultrafioletowe powoduje skóry pogrubia naskórek.Skórę, zwiększa wewnętrzne , aby mniej światła ultrafioletowego, aby przejść przez niego.Im ciemniejszy już czynnik wewnętrzny. Czynnik wewnętrzny skóry może być 30 factor. Promieniowanie ultrafioletowe każdej rasy w małych ilościach też jest szkodliwe.

UV aplikacji usług fototerapii, Nie ma wątpliwości, że światło słoneczne, skórniczy łóżka bardzo korzystny wpływ. Witamina D3-to praktycznie jedyne w promieniach słońca (uv) są tworzone. Witamina D3 pomaga organizmowi ważnego wapnia z pożywienia. (Np. chronione słonecznych niemowląt w 1 roku sztucznie wymienić ważnego witaminy D, ponieważ jest to dla nich bardzo ważne dla właściwego wchłaniania wapnia z kości wzmocnienia w porządku.) Wapń zapewnia stabilność tkanki kostnej, jest to bardzo ważne dla innych funkcji organizmu, np. podział komórek, funkcji mięśni, nerwów między przekazem informacji i przemianę materii. Promieniowanie uv, poprawia jakość krwi i zmniejsza ilość toksycznych substancji we krwi. Czytaj więcej: http://hautonomia.info/max-lift-opinie-ze-pomaga-nawet-na-opalanie/

Czułość redukcji pigmentu przyczynia się do zapobiegania żółtaczki, a także różnych rozpuszczalnych w wodzie metalu stają się mniej szkodliwe formułę. Promieni uv A i B promieni pomoże krem własnego ciała w rozwoju (do 100 współczynnik). Dlatego nie będziesz spalać brązowej skóry. Skóra chroni się przed słońcem podczas nadmiernego promieniowania uv i uszkodzenia komórek, na przykład, w odniesieniu do kształtowania pigmentów i łatwego zaprojektowany (górną warstwę skóry wzmocnienie). W solarium lepiej i czyściej skóry, wspomaga metabolizm komórek, aby przyspieszyć w tkankach, zwiększa dopływ tlenu prowadzi i zapobiega powstawaniu chorób skóry. Solarium pomoże twojej choroby skóry. Trądzik i inne patologiczne zmiany skórne z powodzeniem leczy się za pomocą promieni uv.

Negatywne efekty solarium

Poprawia system odpornościowy organizmu, promieniowanie uv aktywuje białe krwinki, które atakują organizm do walki z bakteriami. Promieniowanie ultrafioletowe ma łagodzący wpływ na układ nerwowy, pozytywnie wpływa na autonomiczny układ nerwowy i psychologiczne, i dobrego samopoczucia zapewnia.

Solarium ma bardziej delikatne działanie na skórę jak naturalne światło słoneczne, ponieważ promienie ultrafioletowe B spada do poziomu, do minimum niezbędnego do osiągnięcia biologicznego oddziaływania promieni ultrafioletowych i do poziomu minimalnej wymaganej do opalania do osiągnięcia. Opalenizna w naturalnym świetle słonecznym wygląda na dobrze zbilansowanej według swojego zakresu, a tym samym zapewnia promieniowania słonecznego dla wszystkich możliwych korzystny wpływ na organizm człowieka.

Od czasu do czasu nowe Pro i w badaniach klinicznych, wyników badań, opublikowanych w związku z tym, że niebezpieczne, jeśli leżaki, czy nie: zdaniem niektórych badaczy, bardzo dobrze, inne w ogóle nie jest ryzykowne sztuczną opaleniznę, jak obecnie, charakteryzuje się silnym działaniem promieni słonecznych w ciepło w dzień siedzieć na plaży. Dr Bartholomew flory GP rozmawiał z Tobą na ten temat.

Nie trzeba w solarium, wiemy, że wiele ekspozycji na słońce samo w sobie niebezpieczne, zwłaszcza w czasie, gdy staje się cieńsza warstwa ozonowa, jak by się chciało. Choć warstwa ta pochłania niebezpieczne składniki słonecznego światła. Największe pobyt na słońcu, uszkodzenia skóry spowodowane promieniowaniem UV, dlatego w rzeczywistości zwiększyć chorób skóry, im bliżej patrzę na ryzyko zachorowania na raka skóry. Solarium około te same czynniki ryzyka, takie jak normalnego promieniowania słonecznego, dodając do tego salonu w maszynach wytwarza pod wpływem promieni słonecznych nie rzadko ponad dwadzieścia razy silniejsze działanie promieni słonecznych.

Promieniowania UV biologiczne aspekty trzech elementów: UV-a, UV-B i UV-C promieniowanie. Ostatnie dwa skutków ubocznych, starannie udokumentowane, i, w konsekwencji, solarium w dużej mierze w pierwszej kolejności UV zakresie promieniowania. Jednak nie jest to zupełnie nieszkodliwe. Promienie korzystnie wpływają na powstawanie pigmentu, w ten sposób, bardzo uproszczone procesy, w tym i do garbowania. Ponieważ jednak tych promieni w głębsze warstwy skóry przenika, może spowodować uszkodzenie. , suszone, zmniejszyć napięcie, a także niektóre wyniki doświadczalne, rak skóry jest również predysponują k. W zasadzie to jak, kiedy płód .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *